Penzion

Vítejte v penzionu U Kozárů

Náš penzion se nachází v samém srdci Adršpachu.  Je vhodný pro rodiny s dětmi, hlavně díky bohatému zázemí, které jsme pro Vás připravili. Je ideálním výchozím místem  pro návštěvy skalních měst.  

Rozmanitost našeho kraje, spolu s kvalitním ubytováním, vytváří příjemné prostředí pro odpočinek a trávení volného času. Na objednání poskytujeme též bohaté snídaně, připravované osobně majitelkou penzionu, podávané formou bufetu. 

 A co je u nás speciální a jedinečné? Vedle čistoty a útulnosti apartmánů s 20-ti lůžky, je to venkovní květinová výzdoba, která prolíná celý penzion s udržovanou zahradou a dětským hřištěm. 

Jsme rádi, že se k nám hosté vracejí a doporučují náš penzion svým přátelům a známým. 

Těšíme se i na Vás. Lucie a Michal Kozárovi a berňák Ronny.

Zařízení penzionu

V blízkosti

Reference

Spokojení klienti

Perfektní penzion v perfektním prostředí, skvělé ubytování, vybavení, čistota, bohaté snídaně, příjemní vstřícní majitelé. Děkujeme za skvělé zázemí....
Dako
Nádherný penzion, nádherné ubytování, vynikající velice příjemný domácí, vynikající zázemí, čistota, prostě všechno nej. Doporučuji na 1000%
Josef S.
Krásný, útulný a voňavý penzion s ochotnými a přátelskými majiteli. Snídaně byly moc hezky servírované a plné dobrot. Děkujeme za příjemně strávený pobyt, rádi se k Vám zase vrátíme.
Standa H.

Relaxace

Pro chvíle pohody

Příjemné ubytování v Adršpachu je vhodné pro rodiny s dětmi, skupinové i individuální pobyty.