Rekreace Adršpachu

To je uvolnění a smršť zážitků. Dobrodružství v pískovcových skalách, od chvilek nadšení až po pocit úzkosti, to je to, co nám zůstane vryto do našich vzpomínek a co nás posiluje během následujících let.

Zázemí našeho penzionu je připravované pro relaxaci a odpočinek, zároveň slouží k zábavě a povyražení dětí, často i jejich rodičů. Je dostatečně prostorné, aby si zde každý nalezl svůj způsob relaxace.

Fotbálek, venkovní „člověče nezlob se“, ping-pong, badminton se sítí, horolezecká stěnka, petanque, kroket, nadzemní bazén, pískoviště, kreslící tabule, houpačky, skluzavka, slacke-line, lano na přetahování, lukostřelba a spousta drobných her. Díky tomu si děti užívají své dětství a rodiče svůj klid, třeba pod pergolou u skleničky vína, nebo v hamace s knížkou v ruce.

Ohniště s dřívím na opékání, je tak jako všechny herní prvky v našem penzionu zdarma.

Prázdninové pobyty zpestřujeme dětem akcí „ Malujeme prázdniny“ a pro starší je připravena doplňovačka s místními zajímavostmi. Díla malých umělců vyhodnotíme a odměníme.

Při týdenních prázdninových pobytech je z dětí parta kamarádů , kteří mají dlouho na co vzpomínat. A to je zase odměna a relaxace pro nás.

Těšíme se na vás.

Příjemné ubytování v Adršpachu je vhodné pro rodiny s dětmi, skupinové i individuální pobyty.